Skip to the content

Organisasjon - UtB

Styret

Hans Willoch Bræin hans.willoch.brain@stavanger.kommune.no
Rektor Stavanger kulturskole

Erling Ragnar Eriksen erling.r.eriksen@uis.no
prof. UiS - Fakultet for utøvende kunstfag

Morten Wensberg morten.wensberg@uis.no
Dekan UiS - Fakultet for utøvende kunstfag

Morten Warland morten.warland@sso.no
administrerende direktør, Stavanger Symfoniorkester

Marianne Solheim Moberg marianne.solheim.moberg@stavanger.kommune.no   
assisterende rektor Stavanger kulturskole
                
Olav Stener Olsen olav.stener.olsen@stavanger.kommune.no
koordinator, klassiskavdeling Unge talenter Bjergsted

Adrian Børtveit Tvedten adrian.bortveit.tvedten@stavanger.kommune.no
koordinator, jazzavdeling Unge talenter Bjergsted

Administrasjon

Marianne Solheim Moberg marianne.solheim.moberg@stavanger.kommune.no                      
leder Unge talenter Bjergsted

Olav Stener Olsen olav.stener.olsen@stavanger.kommune.no
koordinator, klassiskavdeling Unge talenter Bjergsted

Adrian Børtveit Tvedten adrian.bortveit.tvedten@stavanger.kommune.no
koordinator, jazzavdeling Unge talenter Bjergsted