For grupper t.o.m 8.klasse

Elever fra 3 år til om med grupper med 8.klassinger har juleavslutninger i uke 51.

Elever under skolealder møtes til vanlig tid og sted.

Elever f.o.m 1.klasse har noe justeringer på tidspunkt denne uka og hvilken dansesal de møter i, så merk tidspunkt og sted. De fleste er på samme dag som vanlig, men pga kort uke (og juleferie) inviteres torsdag og fredagsgrupper inn andre dager.

På juleavslutningen samles flere elevgrupper (der det er mulig) og danser sammen, og viser for hverandre. Her samles elevene for å danse jula inn!

Møt i dansetøy.

 

 

Mandag 17.12

Sal 1

kl. 1615-1700     Barneballett 5-6 år - Yasmin

 

kl. 1700-1745    Jazzdans 1.-2.klasse (Merk! mandag og torsdags-elever) – Yasmin               

 

kl. 1745-1845     Jazzdans 3.-4.klasse nivå 1 – Linnea Marielle

              Jazzdans 3.-4.klasse nivå 2 (Merk! mandag og torsdags-elever) - Yasmin

 

kl. 1900-2000     Jazzdans 5.-6.klasse nivå 2 (Merk! mandag og torsdags-elever) - Yasmin

              Jazzdans 5.-7.klasse nivå 1 – Linnea Marielle

              Ballett 6.-7.klasse nivå 2 - Annemariet

 

Sal 2

kl. 1615-1700     Danselek 3-4 år – Linnea Marielle

kl. 1700-1745     Barneballett 4- 5 år - Linnea Marielle

 

 

Tirsdag 18.12

Sal 1

1630-1715           Barnedans 4-5 år – Yasmin

 

1715-1815           Ballett 3.klasse, nivå 2- Yasmin

                            Moderne/samtidsdans 3.-5.klasse – Marte A.K.

                Ballett fordypning 4.-5.klasse – Annemariet

                Ballett 3.-4.klasse, nivå 2 – Marte A.K.

 

1815-1900           Ballett 1. klasse – Yasmin

                            Ballett 2.klasse – Linnea Marielle

 

Sal 2

1630-1715           Barneballett 5-6 år – Linnea Marielle

 

1715-1800           Barneballett 5-6 år - Linnea Marielle

 

1815-1915           Ballett fordypning 6.-7.klasse - Annemariet

 

Sal 3

1915-2015           Jazzdans 7.klasse, nivå 2 – Yasmin

                             Moderne/samtidsdans 6.-7.klasse, nivå 2 – Marte A.K.

                Moderne/samtidsdans 6.-7.klasse, nivå 1 – Marte A.K.

 

 

Onsdag 19.12

Sal 1

1700-1745          Ballett 1.klasseMarte A.K

                           Ballett 1.-2.klasse (fredagselever) – Marte A.K

 

1745-1845           Ballett 4.klasse, nivå 2 – Marte A.K

                            Ballett 3.-5.klasse, nivå 1 – Marte A.K

                            Ballett 5.klasse, nivå 2 (Merk! onsdag og torsdags-elever)  – Annemariet

 

1845-1945           Ballett 6.-7.klasse, nivå 2 – Annemariet

                            Ballett 6.-8.klasse, nivå 1 – Marte A.K.

               

Sal 3

1630-1715           Barnedans gutter 4-6 år – Marte H.

 

1715-1800           Dansemix 1.-3.klasse – Marte H.

 

1800-1900           Hip-hop gutter 3.-5.klasse – Marte H.

 

1915-2015           Hip-hop 6.-8. klasse – Marte H.