Skip to main content

Timeplan Bjergsted 2021-22

Dansetermininalen, sal 1

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

1615-1700

Barneballett

5-6 år

Ingrid

FÅ PLASSER

 

1630-1745

Ballett

fra 8.klasse

nivå 2

Marte

LEDIG

1545-1705

Ballettprogram

Taglioni

Annemariet

Lukket gruppe

 

1610-1710

Samtidsdans

fra 9.klasse

nivå 1

Marte

LEDIG

 

Lørdagsskole

Isabell m.fl.

Utvalgte lørdager

Lukket gruppe

 

1705-1750

Jazzdans

1.-2.klasse

Ingrid

LEDIG

 

1745-1845

Ballett

3.-5.klasse

nivå 1

Marte

FÅ PLASSER

1710-1820

Ballettprogram

Balanchine

Annemariet

Lukket gruppe

 

1715-1800

Ballett

1.-2.klasse

Marte

LEDIG

 

 

 

1755-1855

LEDIG

Jazzdans

3.-4.klasse

nivå 2

Ingrid

 

 

1835-1950

Ballett

voksne

Annemariet

LEDIG

 

1815-1915

Ballett

5.-6.klasse

nivå 2

Marte

VENTELISTE

 

 

1900-2000

Jazzdans

5.-6.klasse

nivå 2

Yasmin

LEDIG

1850-2015

Jazzdans

fra 8.klasse

Fordypningsgruppe

Isabell

Lukket gruppe

 

 

 

1915-2030

Jazzdans

fra 8.klasse

nivå 3

Marte

LEDIG

 

 

 

2010-2110

Jazzdans

fra 8.klasse

nivå 2

Yasmin

LEDIG

2010-2125

Jazzdans

voksne

Isabell

VENTELISTE

 

2030-2130

 

Ballett

fra 9.klasse

nivå 1

Marte

FÅ PLASSER

 

 

 

 

 

Danseterminalen, sal 2

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

1615-1700

 

VENTELISTE

Danselek

Paulo

1615-1700

 

FÅ PLASSER

Barneballett

4-5 år

Paulo

1615-1700

 

VENTELISTE

Ballett

1.-2.klasse

Marte

 

1630-1715

 

LEDIG

Barnedans

4-5 år

Kjersti

 

 

1705-1750

 

FÅ PLASSER

Barneballett 4-5 år

Paulo

1705-1750

 

FÅ PLASSER

Barneballett 5-6 år

Paulo

 

1705-1805

LEDIG

Ballett

3.-4.klasse

nivå 2

Marte

 

1715-1800

 

LEDIG

Barnedans

5-6 år

Kjersti

 

 

1755-1855

 

LEDIG

Jazzdans 3.-4.klasse

nivå 1

Paulo

1755-1840

 

LEDIG

Ballett

1.-2.klasse

Paulo

 

1820-1930

 

LEDIG

Improvisasjon

& koreografi

fra 8.klasse

Marte

 

 

1805-1905

 

LEDIG

Samtidsdans

3.-5.klasse

Kjersti

 

 

1910-2010

 

FÅ PLASSER

Jazzdans

5.-7.klasse

nivå 1

 

Paulo

1850-1950

 

FÅ PLASSER!

Jazzdans

5.-7.klasse

nivå 1

Paulo

1930-2030

 

LEDIG

Ballett

6.-8.klasse

nivå 1

Marte

 

 

1915-2015

 

LEDIG

Samtidsdans

6.-8. klasse

Kjersti

 

 

2015-2115

 

LEDIG

Jazzdans

fra 8.klasse

nivå 1

Paulo

 

 

 

 

 

 

 

Danseterminalen, sal 3

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

1600-1710

 

Ballettprogram

Balanchines

Annemariet

 

Merk: lukket gruppe

 1615-1700

 

LEDIG

Barnedans 4-6 år

Yasmin

 

 

 

1615-1700

 

LEDIG

Barnedans

4-6 år

Guttegruppe

Ingrid

1620-1705

 

LEDIG

Barneballett

5-6 år

Yasmin

1600-1800

 

LEDIG

Jazzdans fordypning

5.-7.klasse

Isabell

 

Merk: utvalgte fredager, må gå på nivå 2 i tillegg

Lørdagsskole

Isabell m.fl.

 

Merk: utvalgte lørdager, lukket gruppe

1715-1835

 

Ballettprogram

Taglioni

Annemariet

 

Merk: lukket gruppe

 

1700-1745

 

LEDIG

Ballett

1.klasse

Yasmin

1705-1750

 

LEDIG

Dansemix

1.-3.klasse

Gutter

Ingrid

 

1710-1755

 

LEDIG

Jazzdans

1.-2.klasse

Yasmin

1815-2015

 

LEDIG

Jazzdans fordypning

5.-7.klasse

Isabell

Merk: utvalgte fredager, må gå på nivå 2 i tillegg

 

1900-2015

 

LEDIG

Jazzdans

fra 8.klasse

nivå 6

Isabell

1745-1845

 

FÅ PLASSER

Ballett

3.-4.klasse

nivå 2

Yasmin

1755-1855

 

VENTELISTE

Hip-hop

3.-5.klasse

Ingrid

1755-1855

 

LEDIG

Jazzdans

6.-7.klasse

nivå 2

Isabell

 

 

2015-2130

 

LEDIG

Showjazz

fra 8.klasse

nivå 3

Isabell

1900-2000

 

LEDIG

Samtidsdans

fra 8.klasse

nivå 2

Kjersti

1900-2000

 

LEDIG

Hip-hop

6.-8.klasse

Maria

 

1915-2030

 

LEDIG

Jazzdans

fra 8.klasse

nivå 4

Yasmin

 

 

 

2005-2120

 

LEDIG

Samtidsdans

fra 8.klasse

nivå 3

Kjersti

 

2005-2105

 

FÅ PLASSER

Hip-hop

fra 9.klasse

Maria

 

2030-2130

 

LEDIG

Showjazz

fra 8.klasse

nivå 1

Yasmin

 

 

 

 

Stavanger katedralskole- MDD-Kongsgård- Dansesal, 4.etasje

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

 

1550-1650

 

FÅ PLASSER

Ballett

ungdom

nivå: viderekommende

Annemariet

 

1615-1715

 

LEDIG

Ballett fordypning

ungdom:

Nivå: viderekommende

Annemariet

 

 

 

1650-1720

 

LEDIG

Tåspiss

ungdom

Annemariet

 

1715-1815

 

LEDIG

Ballett 7.-8.klasse

Nivå 2/3

Annemariet

 

 

 

1730-1830

 

LEDIG

Ballett fordypning

4.-6.klasse

Annemariet

1745-1945

 

Ungdomskompaniet

 

Merk: lukket gruppe

1815-1915

 

FÅ PLASSER

Ballett 8.-9.klasse

Nivå 3

Annemariet

 

 

 

1835-1950

 

FÅ PLASSER

Ballett fordypning

7.-9.klasse

Annemariet

 

1915-2030

 

LEDIG

Jazzdans

fra 8.klasse

nivå 5

Isabell

 

 

 

 

1955-2110

 

LEDIG

Samtidsdans

fra 8.klasse

nivå 4 & 5

Marte

 

2030-2130

 

LEDIG

Showjazz

fra 8.klasse

nivå 2

Isabell