Skip to the content

Digital timeplan fra uke 17

DANS

Plan for ZOOM undervisning & livestream via Facebook

 

 

Mandag 

Tirsdag 

Onsdag 

Torsdag 

Fredag 

Lørdag 

16.00-17.00  

Ballettprogram// 

Annemariet 

 

16.15-17.15 

Dans Finnøy,

4.-7.klasse

//Ylva 

 

17.15-18.15  

Ballet fra 8.klasse,

nivå 3-6 

// Annemariet 

 

17.00-17.40 

Livestream:

Danseklasse 

Tilpasset barneskoleelever 

Hvor: Stavanger kulturskoles facebookside.

 

18.00-19.00 

Jazzdans fra 8.klassse,

 nivå 2

//Yasmin 

 

19:00-20:15

 Jazzdans

fra 8.klasse, nivå 6 

//Isabell 

 

19.00-19.40 

Jazzdans 5.-6. klasse, 

nivå 2 

// Yasmin 

 

19.00-19.40 

Jazzdans 5.-7. klasse, 

 nivå 1

// Linnea Marielle 

 

20.00-20.40 

Jazzdans fra 8.klasse, 

nivå 1 

//Linnea Marielle 

 

20:30-21:45 

Showjazz fra 8.klasse, nivå 3  

//Isabell 

 

 

 

16.00-17.00 

Ballet Fordypning 

5.-7.klasse 

//Annemariet 

 

16.00-16.45 

Moderne/samtidsdans

fra 8.klasse,

nivå  3 & 4 

//Marte 

 

17.00-17.45 

Moderne/samtidsdans,

6-7.klasse,

nivå 2 

//Marte 

 

17.00-18.00 

Jazzdans fra 8.klasse

nivå 4

//Yasmin 

 

 

17.15-18.15  

Ballet fra 8.klasse,

nivå 3 –6

//Annemariet 

 

18.00- 18.45  

Moderne/samtidsdans

fra 8.klasse,

nivå 2  

//Marte 

 

18.30-19.30 

Jazzdans 7.klasse, 

nivå 2

//Yasmin 

15.00-15.40 

Jazzdans

5.-7. klasse- Hundvåg //Yasmin  

 

16.00-17.00

Ballet fra 8.klasse,

nivå 3-6 

// Annemariet 

 

17. 30-18.15 

Ballett 6.-8.klasse nivå 1,

//Marte 

 

18.00-19.00 

Hip-hop 3.-5.klasse +

Hip-hop 4.-6.klasse Hundvåg

//Siri 

 

18.45-19.45 

Hip-hop fra 9.klasse

// Liam 

 

18.30-19.15 

Ballett fra 8.klasse, 

nivå 2

//Marte  

 

19.00-20.00 

Hip-hop

6.-8.klasse

//Siri 

 

19:00-20:15 

Jazzdans voksne  

//Isabell 

 

19.30- 20.15 

Jazzdans fra 8.klasse,  

nivå 3

//Marte 

 

19.30-21.00 

Ballett voksne

 //Keili 

 

 

 

15.45-16.30 

Ballett

fra 9.klasse,

nivå1

//Marte 

 

16.15-17.15

Ballet Fordypning 

fra 8.klasse, nivå 4-6

//Annemariet 

 

17.00-17.30 

Livestream:

Barnedans

Hvor: Stavanger kulturskoles facebookside.

 

 

17.30-18.30

Ballet 

6.-7. Kl & 7.-8.kl, 

Nivå 2 

(Merk: begge torsdagsgruppene møtes sammen)

 //Annemariet 

 

17:15--18:30  

Showjazz fra 8.klasse,

nivå 2

//Isabell 

 

17.45 - 18.30 

Ballett 5.-6. klasse, 

nivå 2

//Marte 

 

18.15-19.00 

Jazzdans 5.-6. klasse,

nivå 2

// Yasmin 

 

19.15-20.15 

Showjazz fra 8.klasse,

nivå 1

// Yasmin 

 

19:00 – 19:45 

Moderne/samtidsdans 

6.-7.klasse, nivå 1

//Ingrid  

 

19:00-20:15

Jazzdans fra 8.klasse,

nivå 5 

//Isabell 

 

20:00 – 20:45 Moderne/samtidsdans  

fra 8.klasse,

nivå 1

 //Ingrid 

 

 

 

 

16:00-Jazzdansfordypning

5.-6. klasse 

//Isabell 

 

18:00

Jazzfordypning 7.-8. klasse

 //Isabell 

12:00-15:00 

Lørdagsskolen