Timeplan

Danseterminalen, sal 1

Se plan under for ledige partier.

Pr. 28.8.2019

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag

Barneballett 5-6 år

1615-1700

Yasmin

Få plasser

 

Samtidsdans fra 8.klasse

​Nivå 4

1630-1745

Marte

Ledig

 

Ballett   

fra 8.klasse

Nivå 3 & 4

1600-1700

Annemariet

Ledig

Ballett fra 9.klasse

Nivå 1

​1545-1645

​Marte

Få plasser

   

Jazzdans 1.-2.klasse

1700-1745

Yasmin

Ledig

​Samtidsdans 6.-7.klasse

​Nivå 2

​1745-1845

Marte

Ledig

Tåspiss intro & nivå 1 

1700-1730

Annemariet

Ledig

 

Ballett 3.-4. klasse

Nivå 2

1645-1745

Marte

Ledig

   

Jazzdans 3.-4.klasse

Nivå 2

1745-1845

Yasmin

Ledig

Samtidsdans fra 8.klasse

​Nivå 2

1900-2000

​Marte

Få plasser

 

Ballettprogrammet

1730-1830

Annemariet

​Lukket gruppe

Ballett 5.-6.klasse

Nivå 2

​1800-1900

​Marte

Få plasser

   

Jazzdans 5.-6.klasse

Nivå 2

1900-2000

Yasmin

Ledig

 

Samtidsdans

fra 8.klasse

Nivå 3

2000-2100

Marte

Ledig

Jazzdans fra 8.klasse

Nivå 3

1900-2000

Marte

Venteliste

   

Jazzdans fra 8.klasse

Nivå 2

2000-2100

Yasmin

Få plasser

 

Ballett voksne

Nivå videregående

1945-2115

Keili

Ledig

Mulighet for drop-in for dansestudenter og profesjoenelle dansere

 

   

 

 

 

 

 

   

Danseterminalen, sal 2

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag

Danselek 3-4 år

1615-1700

Siri

​Linnea Marielle

Ledig

 

Barneballett 4-5 år

1630-1715

Siri

Linnea Marielle

Ledig

Ballett 1.-2. klasse

1630-1715

Marte

Ledig

Barnedans 4-5 år

1615-1700

Kjersti

Ledig

 

Barneballett

4-6 år

1600-1645

Marte A.K.

Ledig

 

Barneballett

4-5 år

1700-1745

Siri

Linnea Marielle

Venteliste

Barneballett 5-6 år

1715-1800

Siri

Linnea Marielle

Venteliste

Ballett 4.-5.klasse

Nivå 2

1715-1815

Marte

Venteliste

 

Barnedans 5-6 år

1700-1745

Kjersti

Ledig

Ballett 1.-2.kl.

1645-1730

Marte A.K.

Ledig

 

Jazzdans 3.-4.kl.

Nivå 1

1745-1845

Siri

Linnea Marielle

Få plasser

Ballett 2.klasse

1800-1900

Siri

Linnea Marielle

Få plasser

Ballett 3.-5. klasse

Nivå 1

1815-1915

Marte

Venteliste

Samtidsdans 3.-5.klasse

1800-1900

Kjersti

Ledig

   

Jazzdans 5.-7.kl.

Nivå 1

1900-2000

Siri

Linnea Marielle

Venteliste

 

Ballett 6.-8.klasse

Nivå 1

1930-2030

Marte A.K.

Få plasser

 

Samtidsdans 6.-7.klasse

Nivå 1

1900-2000

Kjersti

Venteliste

   

Jazz fra 8.kl.

Nivå 1

2000-2100

Siri

Linnea Marielle

Venteliste

Ballett fra 8.klasse

Nivå 2

2030-2145

Marte A.K.

Ledig

Samtidsdans fra 8.klasse

Nivå 1

2000-2100

Kjersti

Ledig

   
     

 

   

Danseterminalen, sal 3

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag

Ballettprogram

1600-1700

Annemariet

Lukket gruppe

 

 

Barnedans

GUTTER

4-6 år

1630-1715

Siri

Ledig

Jazzdans 1.-2.klasse

1630-1715

Yasmin

Ledig

 

 

Jazzdans

fordypning

fra 7.klasse

1600-1800

Elever må gå på jazdans nivå 2

for å kunne være del av dette tilbudet.

Lørdagsskole

7.-10. kl.

Lukket tilbud, inntak ved opptaksprøver.

Ballett fra 8.klasse

​Nivå 4 & 5

 

1700-1800

Annemariet

Venteliste

Ballett 1.klasse

1700-1745

Yasmin

Venteliste

Dansemix

GUTTER

1.-3.kl.

1715-1800

Siri

Ledig

Jazzdans 3.-4.klasse

Nivå 2

1715-1815

Yasmin

Ledig

 

 

Jazzdans

fordypning

5.-6.klasse

1815-2015

Elever må gå på jazdans nivå 2

for å kunne være del av dette tilbudet.

 

Tåspiss

Nivå 1 & 2

1800-1830

Annemariet

Venteliste

 

Ballett 3.klasse

​Nivå 2

 

1800-1900

Yasmin

Venteliste

Hip-hop

GUTTER

3.-5.kl.

1800-1900

Siri

Venteliste

Jazzdans 5.-6.klasse

Nivå 2

1815-1915

Yasmin

Venteliste

   

Jazzdans fra 8.klasse

Nivå 6

1915-2030

Isabell

Ledig

Jazzdans 7.klasse

​Nivå 2

 

1900-2000

Yasmin

Venteliste

Hip-hop 6.-8.klasse

1915-2015

Siri

Ledig

Jazzdans fra 8.kl.

Nivå 4

1930-2030

Yasmin

Ledig

   

Showjazzdans fra 8.kl.

Nivå 3

2030-2145

Isabell

Ledig

 

Jazzdans voksne

​2015-2130

​Iasbell

Ledig

 

 

 

Hip-hop fra 9.klasse

Åpent nivå

2015-2115

Siri

Få plasser

Showjazz fra 8.kl. 

Nivå 1

2030-2130

Yasmin

Ledig

   
           

Stavanger katedralskole, Bjergsted, Dansesal 4.etasje

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
 

Ballett fordypning 6.-7.klasse

1600-1715

Annemariet

Venteliste

 

 

Ballett fordypning fra 8.klasse

Nivå 4-6

1615-1715

​Annemariet

Ledig

   
 

Ballett fordypning 3.-5.klasse

1715-1815

Annemariet

Ledig

Ungdomskompaniet

kl.1745-1945

Lukket tilbud, inntak ved opptaksprøver.

Ballett 6.-7.klasse

Nivå 2

1715-1815

Annemariet

Venteliste

   
 

Ballett fra 8.kl.

Nivå 5 & 6

1815-1915

Annemariet

Ledig

 

Ballett 7.-8.klasse

Nivå 2

1815-1915

Annemariet

Venteliste

   
 

 

Tåspiss 

Nivå 2 & 3

1915-1945

Annemariet

Ledig

For å gå på tåspiss

må man gå på ballettpartiet som ligger før,

samt være godkjent av lærer.

 

Jazzdans fra 8.klasse

Nivå 5

1915-2030

Isabell

Ledig

   
 

 

 

Showdans fra 8.klasse

Nivå 2

2030-2130

Isabell

Ledig