Skip to main content

Bjergsted

Danseundervisning i Bjergsted er på ulike lokaliteter

 

Danseterminalen (Sal 1, sal 2 og sal 3)

Adresse: Nedre Strandgate 89

 

Stavanger katedralskole avd. Bjergsted (MDD-sal)

Dansesal, 4.etasje

Adresse: Sandvigå 7

 

UiS Fakultetet for utøvende kunstfag

benyttes kun av TaDa Regionalt Ungdomskompani

Adresse: Bjergsted 1

 

Timeplan oppdatert pr.31.7.2022

Mandag

Sal 1

Sal 2

Sal 3

MDD-sal

UiS

16:15-17:00

Barneballett

5-6 år

Ingrid

FÅ PLASSER

16:15-17:00

Danselek

3-4 år

Vy

Ledig

1600-1710

Ballettprogram

Annemariet

 

Lukket gruppe

 

 

17:05-17:50

Jazzdans

1.-2. klasse

Ingrid

FÅ PLASSER

17:05-17:50

Barneballett

4-6 år

Vy

Ledig

1715-1915

TaDa

Ballettsatsning

Annemariet

 

Lukket gruppe

 

 

17:55-18:55

Jazzdans

3.-4. klasse

nivå 2

Ingrid

Ledig

17:55-18:55

Jazzdans

3.-4. klasse

nivå 1

Vy

FÅ PLASSER

1915-2030

Jazzdans

Ungdom

Videregående

Isabell

Ledig

 

 

19:10-20:10

Jazzdans 5.-7. klasse

nivå 2

Ingrid

FÅ PLASSER

19:10-20:10

Jazzdans

5.-7. klasse

nivå 1

Vy

Ledig

2030-2145

Showjazz

Ungdom

Videregående

Isabell

Ledig

 

 

20:15-21:15

Jazzdans

fra 8. klasse

nivå 2

Ingrid

FÅ PLASSER

 

 

 

 

 

Tirsdag

Sal 1

Sal 2

Sal 3

MDD-sal

UiS

1600-1700

Ballett fordypning Gruppe 2

Annemariet

Ledig

16:15-17:00

Barneballett

4-6 år

Ingrid

Ledig

 

 

 

17:05-18:05

Ballett fordypning

Gruppe 1

Annemariet

Ledig

17:05-17:50

Ballett

1.-2. klasse

Ingrid

VENTELISTE

1645-1730

Ballett

1.-2.klasse

Marte

VENTELISTE

 

 

1815-1945

Ballett fordypning

(inkludert tåspiss)

Gruppe 3

Annemariet

VENTELISTE

18:00-19:00

Ballett

3.-4. klasse nivå 2

Ingrid

Ledig

1735-1835

Ballett

3.-4.klasse

Nivå 1

Marte

Ledig

1730-1845

Jazzdans fordypning

Fra 8.klasse

Isabell

 

Merk man må gå på jazzdans fordypning senior for å kunne være i denne gruppen

 

1955-2125

Samtidsdans

fra 8.klasse

Nivå 4/5

Marte

Ledig

19:10-20:10

Moderne/samtidsdans fra 8. klasse

nivå 2

Kjersti

Ledig

1840-1940

Jazzdans

5.-7.klasse

Nivå 1

Marte

Ledig

 

1850-1950

Jazzdans

fra 8.klasse

Nivå 1

Isabell

Ledig

 

 

20:15-21:30

Moderne/samtidsdans fra 8. klasse nivå 3

Kjersti

Ledig

 

2000-2115

Jazzdans

Voksen

Isabell

FÅ PLASSER

 

 

Onsdag

Sal 1

Sal 2

Sal 3

MDD-sal

UiS

16:25-17:10

Ballett 1.-2. klasse

Marte

VENTELISTE

16:15-17:00

Barnedans gutter 4-6 år

Ingrid

Ledig

 

16:15-18:15

TaDa Ballettsatsning

Annemariet

Lukket gruppe

 

17:15-18:15

Ballett 3.-4. klasse nivå 1

Marte

Ledig

17:05-17:50

Hip hop gutter 1.-3. klasse

Ingrid

Ledig

 

18:25-19:35

Ballettprogram

Annemariet

Lukket gruppe

1745-1945

TaDa

Regionalt

Ungdomskompani

18:20-19:20

Ballett 5.-6. klasse nivå 2

Marte

Ledig

17:55-18:55

Ballett 3.-4. klasse nivå 2

Ingrid

Ledig

17:55-18:55

Hip hop 4.-6. klasse

Maria

FÅ PLASSER

19:45-21:00

Ballett voksne

 

Ledig

 

19:35-20:35

Moderne/samtidsdans fra 9. klasse nivå 1

Marte

Ledig

19:10-20:10

Ballett 5.-7. klasse nivå 1

Ingrid

Ledig

19:00-20:00

Hip hop 7.-9. klasse

Maria

Ledig

 

 

 

20:15-21:15

Ballett fra 8. klasse nybeg/lett øvet

Ingrid

Ledig

20:05-21:20

Hip hop

fra 10. klasse

øvet/

viderekommende

Maria

Ledig

 

 

 

Torsdag

Sal 1

Sal 2

Sal 3

MDD-sal

UiS

16:15-17:00

Barneballett 4-6 år

Ingrid

VENTELISTE

16:15-17:00

Barnedans 4-5 år

Kjersti

Ledig

15:45-17:00

Ballett fra 8. klasse øvet

Marte

Ledig

16:15-17:15

Ballett fra 8. klasse videregående ungdom

Annemariet

FÅ PLASSER

 

17:05-17:50

Ballett 1.-2. klasse

Ingrid

VENTELISTE

17:05-17:50

Barnedans 5-6 år

Kjersti

FÅ PLASSER

17:05-17:50

Jazzdans 1.-2. klasse

Marte

Ledig

17:15-18:15

Ballett 7.-8. klasse nivå 2

Annemariet

VENTELISTE

 

18:00-19:00

Jazzdans

6.-8. klasse

nivå 2

Isabell

FÅ PLASSER

17:55-18:55

Moderne/samtidsdans 3.-5. klasse

Kjersti

Ledig

17:55-18:55

Ballett 5.-6. klasse nivå 2

Marte

FÅ PLASSER

18:15-19:15

Ballett

9.-10. klasse

nivå 3

Annemariet

FÅ PLASSER

 

19:15-20:30

Jazzdans

fra 8. klasse

nivå 4

Ingrid

Ledig

19:10-20:10

Moderne/samtidsdans 6.-8. klasse

Kjersti

Ledig

19:15-20:30

Jazzdans fra 8. klasse nivå 3

Marte

Ledig

19:15-20:30

Jazzdans

fra 8. klasse

nivå 3

Marte

Ledig

 

20:30-21:30

Showjazz

fra 8. klasse

nivå 1-2

Ingrid

Ledig