Skip to main content

Hvem Danser Når?

Når danser barnet mitt?

Se under for full oversikt over hvilke grupper som danser på de 4 forestillingene.

Dersom dere er usikre på gruppenavn til deres barn, gjerne sjekk i speedadmin eller på vår timeplan. 

Lørdag 21.Mai

Kl.12.00

Lørdagsskolen

 

Barnedans Finnøy (Ingunn)

Barnedans Hundvåg (Marte)

Barneballett 4-5 år Mandag (Paulo)

 

Ballett 1.-3.klasse Hundvåg (Yasmin)

Ballett 1.-2.klasse Onsdag (Marte)

Ballett 3.-4.klasse nivå 2 Onsdag (Marte)

Ballett fra 8.klasse nivå 2 (Marte)

Ballett fra 9.klasse nivå 1 (Marte)

Ballett Ungdom nivå: videregående (Annemariet)

Ballettprogram

 

Hip-Hop fra 9.klasse (Maria)

 

Jazzdans 1.-2.klasse Finnøy (Ingunn

Jazzdans 3.-4.klasse Finnøy (Ingunn)

Jazzdans 5.-7.klasse Finnøy (Ingunn)

Jazzdans 6.-7.klasse Hundvåg (Yasmin)

 

Jazzdans fordypning 5.-7.klasse (Isabell)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 3 (Marte)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 4 (Yasmin)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 6 (Isabell)

 

Samtidsdans 3.-5.klasse (Kjersti)

Samtidsdans fra 9.klasse nivå 1 (Marte)

Samtidsdans fra 8.klasse nivå 4/5 (Marte)

 

Showjazz fra 8.klasse nivå 2 (Isabell)

Showjazz fra 8.klasse nivå 3 (Isabell)

Lørdag 21.Mai

Kl.18.00

Lørdagsskolen

 

Barneballett 4-5 år Tirsdag (Paulo)

Barneballett 5-6 år Torsdag (Yasmin)

Barneballett 5-6 år Tirsdag (Paulo)

Barnedans 4-6 år Tirsdag (Yasmin)

 

Ballett 1.-2.klasse Torsdag (Marte)

Ballett 5.-6.klasse nivå 2 (Marte)

Ballett fra 8.klasse nivå 2 (Marte)

Ballett fra 9.klasse nivå 1 (Marte)

Ballett Ungdom nivå: videregående (Annemariet)

Ballettprogram (Annemariet)

 

Hip-Hop fra 9.klasse (Maria)

 

Jazzdans 1.-2.klasse Hundvåg (Marte)

Jazzdans 3.-4.klasse nivå 1 (Paulo)

Jazzdans 3.-4.klasse nivå 2 (Ingrid)

Jazzdans 5.-6.klasse nivå 2 (Yasmin)

 

Jazzdans fordypning 5.-7.klasse (Isabell)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 3 (Marte)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 4 (Yasmin)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 6 (Isabell)

 

Samtidsdans 6.-8.klasse (Kjersti)

Samtidsdans fra 9.klasse nivå 1 (Marte)

Samtidsdans fra 8.klasse nivå 4/5 (Marte)

 

Showjazz fra 8.klasse nivå 2

Showjazz fra 8.klasse nivå 3

Søndag 22.Mai

Kl.12.00

Lørdagsskolen

 

Barneballett 5-6 år Mandag (Ingrid)

Barnedans 5-6 år Torsdag (Kjersti)

Barnedans 4-6 år Rennesøy (Ksenia)

 

Ballett 1.klasse Tirsdag (Yasmin)

Ballett 3.-5.klasse nivå 1 (Marte)

Ballett 6.-8.klasse nivå 1 (Marte)

Ballett 7.-8.klasse nivå 2/3 (Annemariet)

Ballett 8.-9.klasse nivå 2 (Annemariet)

Ballettprogram

 

Hip-Hop 2.-4.klasse Hundvåg (Ingrid)

Hip-Hop 3.-5.klasse (Ingrid)

 

Improvisasjon og Koreografi

 

Jazzdans 1.-2.klasse Torsdag (Yasmin)

Jazzdans 1.-3.klasse Rennesøy (Ksenia)

Jazzdans 4.-6.klasse Rennesøy (Ksenia)

Jazzdans 5.-7.klasse nivå 1 Mandag (Paulo)

Jazzdans 6.-7.klasse nivå 2 (Isabell)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 1 (Paulo)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 2 (Yasmin)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 3 (Marte)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 4 (Yasmin)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 5 (Isabell)

Jazzdans fordypning fra 8.klasse (Isabell)

 

Samtidsdans fra 8.klasse nivå 2 (Kjersti)
Samtidsdans fra 8.klasse nivå 3 (Kjersti)

 

Showjazz fra 8.klasse nivå 1 (Yasmin)

 

Showjazz fra 8.klasse nivå 2 (Isabell)

Søndag 22.Mai

Kl.18.00

Lørdagsskolen

 

Barneballett 4-6 år Hundvåg (Ingrid)

Barnedans 4-6 år gutter (Ingrid)

Barnedans 4-5 år Torsdag (Kjersti)

 

Ballett 1.-2.klasse Tirsdag (Paulo)

Ballett 3.-4.klasse nivå 2 Tirsdag (Yasmin)

Ballett 6.-8.klasse nivå 1 (Marte)

Ballett 7.-8.klasse nivå 2/3 (Annemariet)

Ballett 8.-9.klasse nivå 3 (Annemariet)

Ballettprogram (Annemariet)

 

Hip-Hop 5.-7.klasse Hundvåg (Ingrid)

Hip-Hop 6.-8.klasse (Maria)

 

Improvisasjon og Koreografi (Marte)

 

Dansemix 1.-3.klasse gutter (Ingrid)

Jazzdans 1.-2.klasse Mandag (Ingrid)

Jazzdans 3.-4.klasse Hundvåg (Marte)

Jazzdans 4.-5.klasse Hundvåg (Yasmin)

Jazzdans 5.-7.klasse nivå 1 Tirsdag (Paulo)

Jazzdans 6.-7.klasse nivå 2 (Isabell)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 1 (Paulo)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 2 (Yasmin)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 3 (Marte)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 4 (Yasmin)

Jazzdans fra 8.klasse nivå 5 (Isabell)

Jazzdans fordypning fra 8.klasse (Isabell)

 

Samtidsdans fra 8.klasse nivå 2 (Kjersti)

Samtidsdans fra 8.klasse nivå 3 (Kjersti)

 

Showjazz fra 8.klasse nivå 1 (Yasmin)

 

Showjazz fra 8.klasse nivå 2 (Isabell)