Skip to main content

Oppmøtetider Dansefest 2021 - Kuppelhallen

Oppmøtetider Dansefest 2021

Det er veldig viktig at alle møter presis til oppmøtetidene. Elevene møtes gruppevis utenfor kuppelhallen og sjekkes inn.  

Utsjekk skjer gruppevis utenfor kuppelhallen etter forestillingsslutt på samme sted som innsjekk. 

Ta med litt niste og vann.  
Elever skal møte opp med ferdig sminke og hår til forestilling.  
OBS! Det er ikke lov til å dele sminke i år pga. Smittevern. 

Se kart nederst for innganger.

Lørdag 5.Juni

Forestilling kl.10.30 - oppmøte kl.08.50 

Sceneinngang (oppe) 

Barnedans Hundvåg 

Jazzdans 3.-4.klasse nivå 2 Mandag 

Ballett 1.-2.klasse Hundvåg 

Jazzdans fra 7.klasse Hundvåg 

 

Artistinngang (Nede)  

Ballett fra 9.klasse nivå 1 

Hip-Hop fra 9.klasse 

Forestilling kl.13.30 - oppmøte kl-11.50 

Sceneinngang (oppe) 

Barnedans 4-5 år Torsdag 

Jazzdans 5.-7.klasse nivå 1 Tirsdag 

Ballett 1.-2.klasse Torsdag 

 Hip-Hop 6.-8.klasse

Artistinngang (Nede) 

Jazzdans fordypning fra 8.klasse 

Moderne/Samtidsdans fra 8.klasse nivå 3 

Forestilling kl.16.30 - oppmøte kl.14.50 

Sceneinngang (oppe) 

Hip-Hop 3.-5.klasse 

Ballett 4.-5.klasse nivå 2 

Dansemix 1.-3.klasse 

Moderne/Samtidsdans 6.-7.klasse 

 

Artistinngang (Nede) 

Ballett 8.-9.klasse nivå 3 

Moderne/Samtidsdans fra 8.klasse nivå 2 

Forestilling kl.19.30 - oppmøte kl.17.50 

Sceneinngang (oppe) 

Jazzdans 7.klasse nivå 2 Torsdag 

Hip-Hop 5.-7.klasse Hundvåg 

Moderne/Samtidsdans fra 8.klasse nivå 4 

 

Artistinngang (Nede) 

Ballett fra 8.klsase nivå 4&5 

Jazzdans fra 8.klasse nivå 2 

Søndag 6.Juni

 Forestilling kl.10.30 - oppmøte kl.08.50 

Sceneinngang (oppe) 

Barneballett 4-5 år Mandag 

Ballett 2.klasse Tirsdag 

Barneballett 5-6 år Mandag 

Moderne/Samtidsdans 3.-5.klasse 

 

Artistinngang (Nede) 

Ballett 8.klasse nivå 3&4 

Jazzdans 7.-8.klasse nivå 2/3 

Forestilling kl.13.30 - oppmøte kl11.50 

Sceneinngang (oppe) 

Barneballett 4-5 år Tirsdag 

Jazzdans 1.-2.klasse Mandag 

Jazzdans 5.-6.klasse Hundvåg 

Ballett 3.-5.klasse nivå 1 

 

Artistinngang (Nede) 

Ballett 8.klasse nivå 5&6 

Ballett 6.-8.klasse nivå 1 

Forestilling 16.30 - oppmøte kl.1450 

Sceneinngang (oppe) 

Jazzdans 5.-6.klasse nivå 2 Torsdag 

Jazzdans 1.-2.klasse Torsdag 

Moderne fra 8.klasse nivå 1 

 

Artistinngang (Nede) 

Jazzdans fra 8.klasse nivå 4 

Showjazz fra 8.klasse nivå 3 

Forestilling 19.30 - oppmøte kl.17.50 

Sceneinngang (oppe) 

Jazz fra 8. klasse nivå 6 

Showjazz fra 8.klasse nivå 2 

Jazzdans 5.-6.klasse nivå 2 Mandag 

 

Artistinngang (Nede) 

Improvisasjon og Koreografi 

Jazzdans fra 8.klasse nivå 3 

Lørdag 12.Juni

Forestilling kl.10.30 - oppmøte kl.08.50 

Sceneinngang (oppe) 

Barnedans gutter 

Ballett 1.-2.klasse Onsdag 

Ballett 3.-4.klasse nivå 2 tirsdag 

Jazzdans 3.-4.klasse Hundvåg Mandag 

 

Artistinngang (Nede) 

Jazzdans fra 8.klasse nivå 5 

Jazzdans 3.-4.klasse nivå 1 Mandag 

Forestilling kl13.30 - oppmøte kl 11.50 

Sceneinngang (oppe) 

Barneballett 5-6 år Tirsdag 

Barnedans 5-6 år Torsdag 

Ballett 1.klasse Tirsdag 

Jazzdans 1.-2.klasse Hundvåg 

 

Artistinngang (Nede) 

Jazzdans 5.-7.klasse nivå 1 Mandag 

Jazzdans 3.-4.klasse Hundvåg Onsdag 

Forestilling16.30 - oppmøte kl.14.50 

Sceneinngang (oppe) 

Moderne/Samtidsdans fra 8.klasse nivå 5 

Showjazz fra 8.klasse nivå 1 

Ballett 3.-4.klasse nivå 2 Torsdag 

 

Artistinngang (Nede) 

Ballett fra 8.klasse nivå 2 

Jazzdans fra 8.klasse nivå 1 

Forestilling kl.19.30 - oppmøte kl. 17.50 

Sceneingang (oppe)

Jazzdans fordypning 5.-7.klasse 

Ballettprogram 

Ungdomskompaniet 

 

Artistinngang (Nede) 

Lørdagsskolen