Skip to the content

Dansefest 2021 i Kuppelhallen

Årets dansefest vil bli holdt i Kuppelhallen i Bjergstedparken! På grunn av mange grupper som deltar har vi i år valgt å dele inn i flere kortere forestillinger for å ivareta smittevern. 

Lørdag 5. Juni

Kl.10.30

1. Ballett 9.klasse nivå 1 - Marte

2. Jazzdans 3.-4.klasse nivå 2 Mandag - Ingrid

3. Barnedans Hundvåg - Marte

4. Ballett 1.-2. klasse Hundvåg - Yasmin

5. Jazzdans fra 7.klasse Hundvåg - Ingrid

6. Hip-Hop fra 9.klasse - Liam

Kl.13.30

1. Jazzdans 5.-7.klasse nivå 1 Tirsdag - Linnea Marielle

2. Barnedans 4-5 år Torsdag - Kjersti

3. Hip-Hop 6.-8. klasse - Liam

4. Ballett 1.-2. klasse Torsdag - Yasmin

5. Jazzdans fordypning fra 8.klasse - Isabell

6. Moderne/Samtidsdans fra 8.klasse nivå 3 - Kjersti

 

Kl.16.30

1. Moderne/Samtidsdans fra 8.klasse nivå 2 - Kjersti

2. Hip-Hop 3.-5. klasse - Ingrid

3. Moderne/Samtidsdans 6.-7. klasse - Kjersti

4. Dansemix 1.-3.klasse - Ingrid

5. Ballett 4.-5. klasse nivå 2 - Marte

6. Ballett 8.-9.klasse nivå 3 - Annemariet

Kl.19.30

1. Ballett fra 8.klasse nivå 4&5 - Annemariet

2. Hip-Hop 5.-7. klasse Hundvåg  - Ingrid

3. Jazzdans 7.klasse nivå 2 Torsdag - Marte

4. Jazzdans fra 8.klasse nivå 2 - Ingrid

5. Moderne/Samtidsdans fra 8.klasse nivå 5 - Marte

 

Søndag 6.Juni

Kl.10.30

1. Ballett fra 8.klasse nivå 3&4 - Annemariet

2. Barneballett 5-6 år Mandag - Yasmin

3. Barneballett 4-5 år Mandag - Ingrid

4. Moderne/Samtidsdans 3.-5. klasse - Kjersti

5. Ballett 2. klasse Tirsdag - Linnea Marielle

6. Jazzdans 7.-8. klasse nivå 2/3 - Isabell

Kl.13.30

1. Ballett 6.-8. klasse nivå 1 - Marte

2. Barneballett 4-5 år Tirsdag  - Linnea Marielle

3. Jazzdans 1.-2. klasse Mandag - Yasmin

4. Ballett 3.-5.klasse nivå 1 - Marte

5. Jazzdans 5.-6.klasse Hundvåg - Yasmin

6. Ballett fra 8.klasse nivå 5&6 - Annemariet

Kl.16.30

1. Showjazz fra 8.klasse nivå 3 - Isabell

2. Jazzdans 5.-6. klasse nivå 2 Torsdag - Yasmin

3. Moderne/Samtidsdans fra 8.klasse nivå 1 - Kjersti

4. Jazzdans 1.-2. klasse Torsdag - Yasmin

5. Jazzdans fra 8.klasse nivå 4 - Yasmin

Kl.19.30

1. Jazzdans fra 8.klasse nivå 3 - Marte

2. Ballett 6.-7. klasse nivå 2 - Annemariet

Jazzdans 5.-6.klasse nivå 2 Mandag - Ingrid

4. Jazzdans fra 8.klasse nivå 6 - Isabell

5. Showjazz fra 8.klasse nivå 2 - Isabell

6. Improvisasjon & Koreografi - Marte

Lørdag 12.Juni

Kl.10.30

1. Jazzdans 3.-4. klasse nivå 1 Mandag - Linnea Marielle

2. Barnedans Gutter 4-6 år - Ingrid

3. Ballett 1.-2. klasse Onsdag  - Marte

4. Ballett 3.-4.klasse nivå 2 Tirsdag - Yasmin

5. Jazzdans fra 8.klasse nivå 5 - Isabell

6. Jazzdans 3.-4.klasse Hundvåg Mandag - Marte

Kl.13.30

1. Jazzdans 5.-7. klasse nivå 1 Mandag - Linnea Marielle

2. Barnedans 5-6 år Torsdag - Kjersti

3. Ballett 1.klasse Tirsdag - Yasmin

4. Jazzdans 1.-2.klasse Hundvåg - Marte

5. Barneballett 5-6 år Tirsdag - Linnea Marielle

6. Jazzdans 3.-4. klasse Hundvåg Onsdag - Yasmin

Kl.16.30

1. Ballett fra 8.klasse nivå 2 - Marte

2. Jazzdans fra 8.klasse nivå 1 - Linnea Marielle

3. Ballett 3.-4. klasse nivå 2 Torsdag - Marte

4. Showjazz fra 8.klasse nivå 1 - Yasmin

5. Moderne/Samtidsdans fra 8.klasse nivå 4 - Marte

Kl.19.30

1. Ballettprogram - Annemariet

2. Jazzdans fordypning 5.-7.klasse - Isabell

3. Ungdomskompani

4. Lørdagsskolen