Skip to the content

Hvem danser når?

 

Lørdag 6.juni

kl. 1200

Lørdag 6.juni

kl. 1800

Søndag 7.juni

kl. 1200

Søndag 7.juni

kl. 1800

"Veien til Dansefest"

Mandag 25.mai kl.1630-2015

Merk tidspunkt for hver gruppe/pulje kommer.

"Veien til Dansefest"

Tirsdag 26.mai

kl. 1630-2015

Merk tidspunkt for hver gruppe/pulje kommer

"Veien til Dansefest"

Onsdag 26.mai

kl. 1630-2015

Merk tidspunkt for hver gruppe/pulje kommer.

"Veien til Dansefest"

Torsdag 27.mai

kl. 1630-2015

Merk tidspunkt for hver gruppe/pulje kommer.

Lørdagsskolen 

 

Barneballett 5 -6 år Mandag (Yasmin) 

Barneballett 5-6 år Tirsdag (Linnea Marielle) 

 

Ballett 2. Klasse Tirsdag (Linnea Marielle) 

Ballett 3.-5. Klasse nivå 1 Onsdag (Marte) 

Ballett 6.-7. Klasse nivå 2 Torsdag (Annemariet) 

Ballett fra 9.klasse nivå 1 (Marte) 

Ballett fra 8.klasse nivå 3&4 (Annemariet) 

Ballett fra 8. Klasse nivå 4&5 (Annemariet) 

 

Hip-Hop 6.-8. Klasse Onsdag (Siri)  

Hip-Hop fra 9. Klasse (Liam) 

 

Jazzdans 1.-2. Klasse Mandag (Yasmin) 

Jazzdans 3.-4. Klasse nivå 1 Mandag (Linnea Marielle) 

Jazzdans 3.-4. Klasse Hundvåg Mandag (Marte) 

Jazzdans 5.-7. Klasse nivå 1 Mandag (Linnea Marielle) 

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 1 (Linnea Marielle) 

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 3 (Marte) 

Jazzdans fra 8.klasse nivå 5&6 (Isabell) 

Jazzdans fordypning (Isabell) 

 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 2 (Marte) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 3 (Marte) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 4 (Marte) 

 

Showjazz fra 8. Klasse nivå 1 (Yasmin) 

Showjazz fra 8. Klasse nivå 2 (Isabell) 

Lørdagsskolen 

 

Barneballett 4-5 år Tirsdag (Linnea Marielle) 

Barnedans 4-6 år Hundvåg Mandag (Marte) 

 

Ballett 1. Klasse Tirsdag (Yasmin) 

Ballett 3. Klasse nivå 2 Tirsdag (Yasmin) 

Ballett 7.-8. Klasse nivå 2 (Annemariet) 

Ballett fra 9. Klasse nivå 1 (Marte) 

Ballett fra 8. Klasse nivå 3&4 (Annemariet) 

Ballett fra 8. Klasse nivå 4&5 (Annemariet) 

 

 

Dansemix 1.-3. Klasse Gutter  Onsdag (Siri) 

 

Hip-Hop fra 9. Klasse (Liam) 

 

 

Jazzdans 1.-2. Klasse Torsdag (Yasmin) 

Jazzdans 3.-4. Klasse nivå 2 Mandag (Yasmin) 

Jazzdans 5.-6. Klasse nivå 2 Torsdag (Yasmin)  

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 1 (Linnea Marielle) 

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 3 (Marte) 

Jazzdans fra 8.klasse nivå 5&6 (Isabell) 

Jazzdans fordypning (Isabell) 

 

 

Moderne/Samtidsdans 3.-5. Klasse Torsdag (Ingrid H./Kjersti) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 2 (Marte) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 3 (Marte) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 4 (Marte) 

 

Showjazz fra 8. Klasse nivå 1 (Yasmin) 

Showjazz fra 8. Klasse nivå 2 (Isabell) 

 

Lørdagsskolen 

 

Barneballett 5-7 år Hundvåg Onsdag (Yasmin) 

Barnedans gutter 4-6 år Onsdag (Siri) 

Barnedans 4-6 år Hundvåg Torsdag (Siri) 

Barnedans 4-5 år Torsdag (Andrea/Kjersti) 

 

Ballett 1.-2. Klasse Onsdag (Marte) 

Ballett 4.-5. Klasse nivå 2 Onsdag (Marte) 

Ballett 6.-8. Klasse nivå 1 Onsdag (Marte) 

Ballett 8. Klasse nivå 2 (Marte) 

Ballett fra 8. Klasse nivå 5&6 (Annemariet) 

Ballettprogram (Annemariet) 

 

Hip-Hop fra 9. Klasse (Liam) 

 

Jazzdans 3. Klasse Hundvåg Onsdag (Yasmin) 

Jazzdans 4. Klasse Hundvåg Onsdag (Yasmin) 

Jazzdans 5.-7. Klasse Hundvåg Onsdag (Yasmin) 

Jazzdans 7. Klasse nivå 2 Tirsdag (Yasmin) 

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 2 (Yasmin) 

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 4 (Yasmin) 

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 5&6 (Isabell) 

 

Moderne/Samtidsdans 6.-7. Klasse nivå 1 (Ingrid H./Kjersti) 

Moderne/Samtidsdans 6.-7. Klasse nivå 2 (Marte) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 1 (Ingrid H./Kjersti) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 3 (Marte) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 4 (Marte) 

 

Showjazz fra 8. Klasse nivå 3 (Isabell) 

 

Lørdagsskolen 

 

Barneballett 4-5 år Mandag (Linnea Marielle) 

Barneballett 4-6 år Fredag (Siri) 

Barnedans 5-6 år Torsdag (Andrea/Kjersti) 

 

Ballett 1.-2. Klasse Fredag (Siri) 

Ballett 3.-4. Klasse nivå 2 Torsdag (Marte) 

Ballett 5.-6. Klasse nivå 2 Torsdag (Marte) 

Ballett 8. Klasse nivå 2 (Marte) 

Ballett fra 8. Klasse nivå 5&6 (Annemariet) 

Ballettprogram (Annemariet) 

 

Hip-Hop 3.-5. Klasse Onsdag (Siri) 

Hip-Hop 4.-6. Klasse Hundvåg Torsdag (Siri) 

Hip-Hop fra 9. Klasse (Liam) 

 

Jazzdans 1.-2. Klasse Hundvåg Torsdag (Siri) 

Jazzdans 3.-4. Klasse nivå 2 Torsdag (Yasmin) 

Jazzdans 5.-6. Klasse nivå 2 Mandag (Yasmin) 

Jazzdans 7. Klasse nivå 2 Tirsdag (Yasmin) 

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 2 (Yasmin) 

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 4 (Yasmin) 

Jazzdans fra 8. Klasse nivå 5&6 (Isabell) 

Jazzdans Rennesøy Mandag og Onsdag (Anita) 

 

Moderne/Samtidsdans 6.-7. Klasse nivå 2 (Marte) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 1 (Ingrid H./Kjersti) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 3 (Marte) 

Moderne/Samtidsdans fra 8. Klasse nivå 4 (Marte) 

 

Showjazz fra 8. Klasse nivå 3 (Isabell)