Dansefest lørdag 09.juni kl. 12.00

Dansefest lørdag 09.juni kl.18.00

Alle som deltar på denne forestillingen øver

mandag 4.juni i tidsrommet kl.1630-1930.

Hver gruppe møter ca. 45 min.

Lister mer spesifikk tid vil etter hvert ligge

under fanen «Veien til Dansefest»

Alle som deltar på denne forestillingen øver

tirsdag 5.juni i tidsrommet kl.1630-1930.

Hver gruppe møter ca. 45 min.

Lister mer spesifikk tid vil etter hvert ligge

under fanen «Veien til Dansefest»

 

 

Barneballett 5-6 år onsdag (Nora)

Barneballett 4-5 år mandag (Yasmin)

Barneballett 4-6 år fredag (Yasmin)

Barnedans 5-6 år tirsdag (Kjersti)

 

 

Ballett 1-2 kl. Fredag (Yasmin)

Ballett 2 kl 8 mandag (Linnea Marielle)

Ballett 3 kl nivå 2 onsdag (Nora)
 

Ballett 4 kl nivå 2 torsdag (Nora)

Ballett 6-8 kl nivå 1 onsdag (Yasmin)

Ballett 5 kl nivå 2 mandag (Annemariet)

Ballett 8 kl nivå 2 torsdag (Nora)

Ballett 8 kl nivå 3 (torsdag) Nora)

Ballett 8 kl nivå 2 torsdag (Nora)

Ballett 8 kl nivå 3 (torsdag) Nora)

 

Ballett 10 kl nivå 3 + tåspiss mandag (Annemariet)

Ballett 10 kl nivå 3 + tåspiss mandag (Annemariet)

Ballett 8 kl nivå 5 onsdag (Annemariet)

Ballett 8 kl nivå 5 onsdag (Annemariet)

 

 

Dansemix gutter onsdag (Yasmin)

 

Jazz 1-2 kl mandag (Yasmin)

Jazz 1-2 kl torsdag (Yasmin)

Jazz 5-6 kl nivå 2 mandag(Yasmin)

Jazz 5-6 kl nivå 2 torsdag (Yasmin)

 

 

Jazz 5-7 kl fordypning fredag (Isabell)

Jazz 5-7 kl mandag (Linnea Marielle)

Jazz 8- 10 kl fordypning fredag (Isabell)

Jazz 5-7 kl fordypning fredag (Isabell)

Jazz 7 kl nivå 2 tirsdag (Isabell)

Jazz 8-10 kl fordypning fredag (Isabell)

 

 

Jazz 8 kl nivå 4 torsdag(Yasmin)

Jazz 8 kl nivå 4 torsdag(Yasmin)

Jazz 8 kl nivå 6 mandag (Isabell)

Jazz 8 kl nivå 6 mandag (Isabell)

 

 

Showjazz 8 kl nivå 2 torsdag (Isabell)

Showjazz 8 kl nivå 2 torsdag (Isabell)

Showjazz 8 kl nivå 3 mandag (Isabell)

Showjazz 8 kl nivå 3 mandag (Isabell)

 

 

 

Hip hop 3-5 kl onsdag (Yasmin)

Hip hop 9 kl nivå 2 onsdag (Martin)

Hip hop 9 kl nivå 2 onsdag (Martin)

Moderne 6-7 kl nivå 1 torsdag (Kjersti)

 

Moderne 8 kl nivå1 torsdag (Kjersti)

Moderne 8 kl nivå1 torsdag (Kjersti)

Moderne nivå 3 tirsdag (Camilla)

Moderne nivå 3 tirsdag (Camilla)

Moderne nivå 4 tirsdag (Camilla)

Moderne nivå 4 tirsdag (Camilla)

 

Dansefest søndag 10.juni kl. 12.00

Dansefest søndag 10.juni kl.18.00

Alle som deltar på denne forestillingen øver

onsdag 6.juni i tidsrommet kl.1630-1930.

Hver gruppe møter ca. 45 min.

Lister mer spesifikk tid vil etter hvert ligge

under fanen «Veien til Dansefest»

Alle som deltar på denne forestillingen øver

torsdag 7.juni i tidsrommet kl.1630-1930.

Hver gruppe møter ca. 45 min.

Lister mer spesifikk tid vil etter hvert ligge

under fanen «Veien til Dansefest»

 

 

Barnedans 4-5 år torsdag (Kjersti)

 

Barneballett 5-6 år tirsdag (Linnea Marielle)

Barneballett 4-5 år tirsdag (Linnea Marielle)

 

Barnedans gutter onsdag (Yasmin)

 

 

 

Ballett 1 kl tirsdag (Ann Kathrin)

Ballett 2 kl tirsdag (Ann Kathrin)

Ballett 3-5 kl nivå 1 onsdag (Nora)

Ballett 4 kl nivå 2 onsdag (Annemariet)


Ballett 3 kl nivå 2 torsdag (Nora)

Ballett 6-7 kl nivå 2 onsdag (Nora)

+Ballett 3.kl. nivå 2 ,onsdag (Nora) etter avtale.

 

Ballett 8 kl nivå 4 mandag (Annemariet)

Ballett 8 kl nivå 4-6 torsdag (Annemariet)

 

Ballett voksen onsdag (Annemariet)

Ballett 8 kl nivå 6 tirsdag (Annemariet)

Ballett 8 kl nivå 6 tirsdag (annemariet)

Ballett 9 kl nivå 1 onsdag (Nora)

Ballett 9 kl nivå 1 onsdag (Nora)

 

 

Jazz 3-4 kl mandag (Linnea Marielle)

Jazz 1-2 kl tirsdag (Ann Kathrin)

Jazz 3-4 kl nivå 2 mandag (Yasmin)

Jazz 3-4 kl nivå 2 torsdag (Yasmin)

Jazz 8 kl + nivå 1 mandag (Linnea Marielle)

Jazz 8 kl nivå 2 onsdag (Yasmin)

Jazz 8 kl + nivå 1 mandag (Linnea Marielle)

Jazz 8 kl nivå 2 onsdag (Yasmin)

Jazz 8 kl nivå 3 tirsdag (Isabell)

Jazz 8 kl nivå 3 tirsdag (Isabell)

Jazz 8 kl nivå 5 torsdag (Isabell)

Jazz 8 kl nivå 5 torsdag (Isabell)

 

Showjazz 8 kl nivå 1 torsdag  (Yasmin)

 

Showjazz 8 kl nivå 1 torsdag  (Yasmin)

Hip hop 6-8 kl onsdag (Martin)

 

 

Hip hop 9 kl nivå 1 onsdag (Martin)

Hip hop 9 kl nivå 1 onsdag (Martin)

Hip hop 9 kl nivå 2 onsdag (Martin)

Hip hop 9 kl nivå 2 onsdag (Martin)

 

 

 

Moderne 4-5 kl tirsdag (Kjersti)

 

Moderne 6-7 kl nivå 2 tirsdag (Kjersti)

Moderne 8 kl nivå 2 tirsdag (Kjersti)

Moderne 8 kl nivå 2 tirsdag (Kjersti)

Moderne nivå 3 tirsdag (Camilla)

Moderne nivå 3 tirsdag (Camilla)

Moderne nivå 4 tirsdag (Camilla)

Moderne nivå 4 tirsdag (Camilla)