Ansatte

Adrian Børtveit Tvedten

Adrian Børtveit Tvedten

  • Bandskolen
  • Piano
  • Unge talenter Bjergsted


Aleksander Brjoukhanov

Aleksander Brjoukhanov

  • Trekkspill

Epost: aleks_brjukhanov@yahoo.no

Mobil: 98457996


Aleksandra Orzechowska-Niedziela

  • Dirigent kor
  • Kor

Epost: aorzechowskaniedziela@gmail.com

Mobil: 48687141


Alaa El Din Abbas

Alaa El Din Abbas

  • Gitar


Anders  Moberg

Anders Moberg

  • Cello
  • Unge talenter Bjergsted

Epost: karl.anders.moberg@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51542611

Mobil: 92684911


Anders Frost

Anders Frost

  • Fiolin

Epost: lars.anders.frost@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51295717

Mobil: 41846300


Ann Kathrin Granhus

  • Dans
  • Kulturkarusellen 1. klasse

Epost: ann.granhus@stavanger.kommune.no

Mobil: 91364281


Ann Lisbeth Brandsøy

Ann Lisbeth Brandsøy

  • Billedkunst


Anne Haaland Fosvold

Anne Haaland Fosvold

  • Piano

Epost: anne.haaland.fosvold@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51534993

Mobil: 48076382


Anne Marte Rolfsen

Anne Marte Rolfsen

  • Messing - Korps

Epost: marterolfsen@gmail.com

Mobil: 47268170


Annemariet Gonzalez Comendador

  • Dans

Epost: annethot@hotmail.com

Mobil: 48344268


Arne Kolstad

Arne Kolstad

  • Althorn
  • Baryton
  • Dirigent korps
  • Kornett
  • Messing - Korps

Epost: arne.kolstad@lyse.net

Tlf.: 51548608

Mobil: 41518604


Asgeir Aarøen

Asgeir Aarøen

  • Gitar

Epost: asgeir.aaroen@stavanger.kommune.no

Mobil: 91893632


Astrid Tynning

Astrid Tynning

  • Althorn
  • Hjelpedirigent korps
  • Messing - Korps

Epost: astrid.tynning@stavanger.kommune.no

Mobil: 41610968


Beate Vaula

Beate Vaula

  • Permisjon


Bendik Andersson

Bendik Andersson

  • Slagverk
  • Slagverk-korps

Epost: bendik.andersson@stavanger.kommune.no

Mobil: 91329557


Bjørn Fredrik Nilssen

Bjørn Fredrik Nilssen

  • Kontrabass

Epost: kontrabatman@hotmail.com

Tlf.: 51536042

Mobil: 91724372


Camilla Nordhagen

Camilla Nordhagen

  • Moderne/samtidsdans 6.-7.klasse
  • Moderne/samtidsdans fra 8.klasse, nivå 2
  • Moderne/samtidsdans, fra 8.klasse nivå 3


Carole Marie Harris

Carole Marie Harris

  • Fiolin
  • Stavanger ungdomsorkester
  • Unge talenter Bjergsted

Epost: carole.harris@stavanger.kommune.no

Mobil: 40491279


Cathrine K. M. Lund

Cathrine K. M. Lund

  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse
  • Messing - Korps
  • Musikklek 3 år
  • Musikklek 5 år


Cecilia Johansson

Cecilia Johansson

  • Bratsj
  • Fiolin


Cecilia Lind

Cecilia Lind

  • Dirigent korps

Epost: cecilia.lind@stavanger.kommune.no

Mobil: 99390207


Clive Zwanswiniski

Clive Zwanswiniski

  • Dirigent korps
  • Messing - Korps


Dag Lea Lauritzen

Dag Lea Lauritzen

  • Gitar


Didrik Ingvaldsen

Didrik Ingvaldsen

  • Trompet

Epost: didriki@gmail.com

Mobil: 91634878


Dmitry Arseniev

Dmitry Arseniev

  • Fagott

Epost: dimars80@gmail.com

Mobil: 96820618


Dominique Brackeva

Dominique Brackeva

  • Althorn
  • Baryton
  • Hjelpedirigent korps
  • Messing - Korps
  • Trombone
  • Tuba

Epost: dominique.jose.brackeva@stavanger.kommune.no

Tlf.: 52910015

Mobil: 45801541


Eirik Robert Stangenes

Eirik Robert Stangenes

  • Dirigent orkester
  • Fiolin
  • Stavanger juniororkester

Epost: eirik.stangenes@stavanger.kommune.no

Mobil: 47304590


Elin Aase

Elin Aase

  • Dirigent kor
  • Sang

Epost: elin.aase@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51536042

Mobil: 93039212


Elisabeth Hamre

Elisabeth Hamre

  • Teater - Drama

Epost: post@elisabethhamre.no

Mobil: 92066096


Erlend Bratlie

Erlend Bratlie

  • Dirigent korps
  • Saksofon

Epost: erlend.bratlie@stavanger.kommune.no

Mobil: 91335183


Espen Behrens

Espen Behrens

  • Kornett
  • Messing - Korps
  • Trompet

Epost: ebehrens@stavanger.kommune.no

Mobil: 93092796


Espen Tvilum Mills

Espen Tvilum Mills

  • Foto-bildebehandling 7-9.klasse
  • Foto-bildebehandling fra 10.klasse

Epost: espen.mills@stavanger.kommune.no

Mobil: 48156559


Espen Westbye

Espen Westbye

  • Dirigent korps

Epost: espenwestbye@gmail.com

Mobil: 47617597


Florin Iordanescu

Florin Iordanescu

  • Cello
  • Gruppeundervisning cello
  • Stavanger unge strykere

Epost: iordanescu@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51562882

Mobil: 91777816


Frank Roger Eikeland

Frank Roger Eikeland

  • Messing - Korps


Galina S. Lorentzen

Galina S. Lorentzen

  • Billedkunst

Epost: galina.shchekina@stavanger.kommune.no

Mobil: 98453415


Goedele Taveirne

Goedele Taveirne

  • Piano
  • Unge talenter Bjergsted

Epost: gtaveirne@stavanger.kommune.no

Mobil: 98810083


Gunhild Seim

Gunhild Seim

  • Dirigent storband

Epost: gunhild.seim@stavanger.kommune.no

Mobil: 90969434


Gunnvor Garnes

Gunnvor Garnes

  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse
  • Musikk fra livets begynnelse
  • Musikkterapi

Epost: gunnvor.elise.u.garnes@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51625701

Mobil: 93883955


Helene Vo

  • Tilsynsvakt

Epost: helenebhv@me.com

Tlf.: 97984263

Mobil: 47444656


Helga Elisabeth Rasmussen

  • Messing - Korps

Epost: he-rasmu@online.no

Tlf.: 41523753

Mobil: 41523753


Hilde Høyvik Dahl

Hilde Høyvik Dahl

  • Dirigent korps
  • Messing - Korps

Epost: hildehoyvikdahl@getmail.no

Mobil: 92287829


Ida Celine Dirdal

Ida Celine Dirdal

  • Tilsynsvakt

Epost: idaceline@live.no

Mobil: 99126088


Ilmari Hopkins

Ilmari Hopkins

  • Cello

Epost: ilmari.hopkins@stavanger.kommune.no

Mobil: 98866699


Ingeborg Løseth

Ingeborg Løseth

  • Samspill Slagverk ensemble
  • Slagverk
  • Slagverk-korps
  • Steel drums

Epost: ingeborg.loseth@stavanger.kommune.no

Mobil: 91351231


Ingeborg Aasheim Midttun

  • Tilsynsvakt

Epost: ingeborgaam@live.no

Mobil: 46613787


Ingerine Dahl

  • Fiolin

Epost: ingerinedahl@mac.com

Mobil: 93072989


Ingrid Kristine Kolstad

Ingrid Kristine Kolstad

  • Hjelpedirigent korps
  • Tverrfløyte


Ingrid L. Tengesdal

  • Dans
  • Tilsynsvakt

Epost: ingrid_hei@yahoo.no

Mobil: 47506359


Ingvill Mundal

Ingvill Mundal

  • Bandskolen
  • Sang

Epost: ingvill.mundal@stavanger.kommune.no

Mobil: 90657467


Isabell Gisselgård

Isabell Gisselgård

  • Jazzdans -fordypning
  • Jazzdans 5.-6.klasse, nivå 2
  • Jazzdans for voksne
  • Jazzdans fra 8.klasse, nivå 2/3
  • Jazzdans fra 8.klasse, nivå 3
  • Jazzdans fra 8.klasse, nivå 4
  • Jazzdans fra 8.klasse, nivå 5
  • Lørdagsskole DANS, 7.-10.klasse
  • Showjazz fra 8.klasse, nivå 2
  • Showjazz fra 8.klasse, nivå 3
  • Ungdomskompani


Jacob Yttredal

Jacob Yttredal

  • Tilsynsvakt

Epost: jakob-yttredal@hotmail.com

Mobil: 41799670


Janken Olsen-Hagen

Janken Olsen-Hagen

  • Althorn
  • Hjelpedirigent korps
  • Kornett
  • Messing - Korps

Epost: hagen.janken.meland.olsen@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51581589

Mobil: 91240893


Johannes Ulveraker

Johannes Ulveraker

  • Slagverk

Epost: johannesulveraker@gmail.com

Mobil: 91110109


John Gunnar Akerø

John Gunnar Akerø

  • Dirigent korps
  • Piano


Jorunn Evensen

Jorunn Evensen

  • Messing - Korps

Epost: jorunn_evensen@hotmail.com

Mobil: 97570968


Josefine Rud Dale

  • Tilsynsvakt

Epost: josefine-rud-dale@hotmail.no

Mobil: 91604930


Kari Elisabet W. Fuentes

Kari Elisabet W. Fuentes

  • Teater - Drama

Epost: kari.elisabet.w.fuentes@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51010560

Mobil: 93042846


Karianne Flåtene Nilssen

Karianne Flåtene Nilssen

  • Messing - Korps


Kersti Ala-Murr

Kersti Ala-Murr

  • Dirigent kor
  • Kor

Epost: kerstialamurr@gmail.com

Mobil: 90525130


Kim Bjørnerud

Kim Bjørnerud

  • Dirigent korps
  • Klarinett
  • Saksofon

Epost: kim.bjornerud@stavanger.kommune.no

Mobil: 91730134


Kjersti Aurbakken

Kjersti Aurbakken

  • Dirigent orkester
  • Fiolin
  • Stavanger juniororkester

Epost: kjersti.aurbakken@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51581930

Mobil: 41402301


Kjersti Bjørk Bru

Kjersti Bjørk Bru

  • Dirigent kor
  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse
  • Kulturskolens aspirantkor 2-4.klasse
  • Kulturskolens ungdomskor fra 8.klasse
  • Sang

Epost: kjersti.bjork.bru@stavanger.kommune.no

Tlf.: 95046683

Mobil: 95046683


Kjersti Engelsen Ødegård

Kjersti Engelsen Ødegård

  • Dans
  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse


Kristin Bringaker Kleppa

Kristin Bringaker Kleppa

  • Dirigent korps
  • Kornett
  • Messing - Korps
  • Miniinstrument: Trompet
  • Pockettrompet gr.
  • Trompet

Epost: kristin.bringaker.kleppa@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51581726

Mobil: 41295209


Krzysztof Bilicki

Krzysztof Bilicki

  • Fiolin

Epost: bilicki@hotmail.com

Mobil: 95128164


Laima Olsson

Laima Olsson

  • Fiolin
  • Unge talenter Bjergsted

Epost: laima.olsson@gmail.com

Mobil: 91522695


Lars Johan Tungesvik

Lars Johan Tungesvik

  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse


Lars Rosvoll

Lars Rosvoll

  • Gitar
  • Gitar kortkurs
  • Unge talenter Bjergsted

Epost: lars.rosvoll@stavanger.kommune.no

Mobil: 90920789


Lena Søyland

Lena Søyland

  • Althorn
  • Baryton
  • Hjelpedirigent korps
  • Kornett
  • Messing - Korps
  • Tuba

Epost: lenasoyland@gmail.com

Tlf.: 51327113

Mobil: 92018161


Lill-Charlotte Kaspersen

Lill-Charlotte Kaspersen

  • Dans

Epost: lkaspersen@stavanger.kommune.no

Mobil: 90772084


Linn Astrid Skjerve

  • Dirigent korps
  • Klarinett

Epost: linn_astrid@skjerve.net

Mobil: 40611700


Linnea Marielle Norton

Linnea Marielle Norton

  • Ballett 2.klasse
  • Barnedans (4-5 år)
  • Dans
  • MODERNE/SAMTIDSDANS
  • Moderne/samtidsdans 4.-5.klasse


Lisa Laila Gontarek

  • Fiolin
  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse

Epost: lisa.gontarek@stavanger.kommune.no

Mobil: 48157784


Lise Marte Hagen

  • Dirigent korps

Epost: lise.marte.hagen@stavangerskolen.no

Mobil: 93446758


Mai Cecilie Venaas

Mai Cecilie Venaas

  • Dans

Epost: mais1@hotmail.com

Mobil: 90918551


Mani Aminzadeh

Mani Aminzadeh

  • Dirigent korps
  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse

Epost: mani.aminzadeh@stavanger.kommune.no

Mobil: 94378172


Maren Emilie Vignes

Maren Emilie Vignes

  • Klarinett


Margaret Lavik

Margaret Lavik

  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse

Epost: malavik@online.no

Tlf.: 51561114

Mobil: 91314543


Marie Hide

  • Tilsynsvakt

Epost: marie_hide@hotmail.com

Tlf.: 97607858

Mobil: 97607858


Marie Laugaland Lilleng

Marie Laugaland Lilleng

  • Piano


Marie Ronold Mathisen

  • Dans

Epost: marie.ronold.mathisen@gmail.com

Mobil: 41692499


Marit Kristine  Risnes

Marit Kristine Risnes

  • Kor
  • Sang

Epost: mrisnes@lyse.net

Mobil: 97416722


Marita Schouw

Marita Schouw

  • Dirigent korps
  • Messing - Korps

Epost: marita.schouw@stavanger.kommune.no

Mobil: 95948733


Maritha Nielsen

  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse

Epost: maritha9elsen@gmail.com

Mobil: 47284063


Marius Hagen

Marius Hagen

  • Permisjon

Epost: mariushagen@hotmail.com

Mobil: 90206028


Marte Hagland

  • Tilsynsvakt

Epost: marte-hagland@hotmail.com

Mobil: 47882225


Marthe Ellisif Larsen

Marthe Ellisif Larsen

  • Baryton
  • Hjelpedirigent korps
  • Messing - Korps
  • Trombone


Martin Pham

Martin Pham

  • Ingen fag

Epost: martin.huy.pham@stavanger.kommune.no

Mobil: 93064160


Martinus Nygård

Martinus Nygård

  • Tilsynsvakt

Epost: martinusny@gmail.com

Mobil: 48494761


Mats Urdahl-Aasen

Mats Urdahl-Aasen

  • Baryton
  • Dirigent korps
  • Messing - Korps

Epost: juffmaister@hotmail.com

Mobil: 90129853


Merete Mikkelsen

Merete Mikkelsen

  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Musikkterapi
  • Musikkterapi Band

Epost: merete.mikkelsen@stavanger.kommune.no

Mobil: 97984838


Michelle Lindboe

Michelle Lindboe

  • Althorn
  • Dirigent korps
  • Messing - Korps
  • Musikk fra livets begynnelse
  • Trombone

Epost: michelle.lindboe@stavanger.kommune.no

Mobil: 97694431


Milica Staaf

Milica Staaf

  • Piano

Epost: milica.staaf@stavanger.kommune.no

Mobil: 95937254


Morten Askildsen

Morten Askildsen

  • Gitar

Epost: morten.askildsen@stavanger.kommune.no

Mobil: 41007343


Morten Øvrebekk

Morten Øvrebekk

  • Althorn
  • Baryton
  • Dirigent korps
  • Kornett
  • Messing - Korps
  • Trombone

Epost: morten.ovrebekk@stavanger.kommune.no

Mobil: 95201125


Nigel Fielding

Nigel Fielding

  • Dirigent korps
  • Messing - Korps

Epost: nigelfielding@msn.com

Mobil: 98868656


Nikita A. Alexeev

Nikita A. Alexeev

  • Dirigent korps
  • Messing - Korps
  • Trompet

Epost: nikita.alexeev@stavanger.kommune.no

Mobil: 97736770


Nils Ole Odland

  • Musikkterapi a.t.o.

Epost: nilsoleo@hotmail.no

Tlf.: 51587967

Mobil: 90913628


Nora Helena Dyrholm

Nora Helena Dyrholm

  • Dans

Epost: nora.dyrholm@stavanger.kommune.no

Mobil: 48132377


Olaug Mundal

Olaug Mundal

  • Piano

Epost: olaugm@gmail.com

Mobil: 97196851


Olav Stener Olsen

Olav Stener Olsen

  • Stavanger juniororkester
  • Unge talenter Bjergsted


Oscar Alvestad Harboe

Oscar Alvestad Harboe

  • Bassgitar
  • Gitar

Epost: oscarharboe@gmail.com

Mobil: 46432935


Penka Djoumaiska-Riis

Penka Djoumaiska-Riis

  • Piano

Epost: penka.riis@gmail.com

Mobil: 47276784


Per Illguth

Per Illguth

  • Althorn
  • Baryton
  • Dirigent korps
  • Messing - Korps
  • Trombone
  • Tuba

Epost: pillguth@hotmail.com

Mobil: 98847102


Per Oftedal Ernst

Per Oftedal Ernst

  • Dirigent orkester
  • Stavanger ungdomsorkester


Per Olaf Johannessen

Per Olaf Johannessen

  • Klarinett
  • Saksofon

Epost: per.olaf.johannessen@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51581930

Mobil: 41402302


Petro Sokach

Petro Sokach

  • Cello
  • Lørdagsskolen, junior

Epost: petrocello@gmail.com

Mobil: 99158702


Petru Popa

Petru Popa

  • Piano
  • Unge talenter Bjergsted

Epost: petru.popa@stavanger.kommune.no

Mobil: 99874569


Rune Furøy Johansen

Rune Furøy Johansen

  • Dirigent korps

Epost: rune_fj@hotmail.com

Mobil: 41509687


Ruth Osmundsen

Ruth Osmundsen

  • Teater - Drama

Epost: ruth.osmundsen@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51567891

Mobil: 47078839


Rønnaug Magnussen

Rønnaug Magnussen

  • Fiolin
  • Kulturkarusellen 1. klasse
  • Kulturkarusellen 2. klasse

Epost: ronnaug.magnussen@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51580897

Mobil: 92640294


Samantha Pickering

Samantha Pickering

  • Permisjon

Epost: samantha.l.pickering@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51543799

Mobil: 91120890


Sandra Lie Rognes

Sandra Lie Rognes

  • Piano
  • Unge talenter Bjergsted

Epost: sandra.lie.rognes@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51534210

Mobil: 40204682


Sarah Høigilt

Sarah Høigilt

  • Cello
  • Stavanger juniororkester

Epost: sarah.hoigilt@stavanger.kommune.no

Mobil: 92011062


Selmer Simonsen

  • Hjelpedirigent korps
  • Messing - Korps

Epost: selmer_simonsen@hotmail.com

Tlf.: 97554794

Mobil: 97554794


Siri Møller-Holst

  • Messing - Korps

Epost: sirimoellerholst@gmail.com

Mobil: 41074262


Sol Solholm

Sol Solholm

  • Dirigent korps
  • Hjelpedirigent korps
  • Messing - Korps

Epost: sol.solholm@stavanger.kommune.no

Mobil: 99345455


Stacey Dixon

Stacey Dixon

  • Obo

Epost: staceydixon@yahoo.com

Mobil: 90402906


Ståle Birkeland

Ståle Birkeland

  • Permisjon

Epost: stale.birkeland@stavanger.kommune.no

Mobil: 95891262


Thomas Bang

Thomas Bang

  • Animasjonsfilm
  • Animasjonsfilm 2
  • Bandskolen
  • Bassgitar
  • Gitar

Epost: thomas.bang@stavanger.kommune.no

Mobil: 47280331


Tone Stang Våland

Tone Stang Våland

  • Althorn
  • Baryton
  • Kornett
  • Messing - Korps
  • Waldhorn

Epost: tone-ola@frisurf.no

Tlf.: 51521987

Mobil: 97420239


Tore Koppang

  • Ingen fag

Epost: tore.koppang@sandnes.kommune.no

Mobil: 92094149


Torill Tynning

Torill Tynning

  • Permisjon

Epost: t_torill@hotmail.com

Mobil: 41610967


Tove Sundt-Hansen

Tove Sundt-Hansen

  • Permisjon

Epost: tove@sundthansen.no

Tlf.: 51542245

Mobil: 92606973


Tuva Ystad Gederø

Tuva Ystad Gederø

  • Permisjon


Unn Losnegard

Unn Losnegard

  • Tverrfløyte

Epost: un-losn@online.no

Tlf.: 51529103

Mobil: 92836224


Wibeke Wetaas

Wibeke Wetaas

  • Sang
  • Unge talenter Bjergsted

Epost: wibeke.wetaas@stavanger.kommune.no

Mobil: 93099093


Zbigniew Slaby

Zbigniew Slaby

  • Fordypningsgruppe klaver
  • Piano

Epost: zbigniew.slaby@stavanger.kommune.no

Tlf.: 51557537

Mobil: 92892581


Åsa Caroline Lindroos

Åsa Caroline Lindroos

  • Tverrfløyte
  • Tverrfløytekor

Epost: asa.yttredal@stavanger.kommune.no

Mobil: 91351485


Åshild Spikkeland

Åshild Spikkeland

  • Dirigent kor
  • Piano