2014 - 2015

Kalender 2014 - 2015

Høsten 2014                         

Lørdag 30.august                            ALLE     kl.0900- 1400                     - foreldremøte kl. 1300                       
Mandag 1.september                                    kl 17.00            Første prøve 1B1 junior ( egen prøveplan ) 
Lørdag 13.september                                    kl. 0900 - 1400                                  
Søndag 28.september                                  kl. 1700 - 2030   .
Fredag 17. oktober                                        kl. 1600 - 1930

Lørdag 18.oktober                                         Ungdommens musikkmesterskap  

Lørdag 1.november                                       kl.0900 - 1500               

Søndag 2.november                                     kl. 1700  Konsert i kulturskolesalen  ( prøver i forkant)       

Fredag 7.november                                      Mesterklasse for pianister med Erling Eriksen, UiS   kl 17-20     
Fredag 14.november                                    Mesterklasser for fiolin og bratsj med Alf-Richard Kraggerud, Barratt-Due
Lørdag 15.november                                     kl. 0900 - 1400
Lørdag 22.november                                     kl. 0900 - 1400                   

Lørdag 6.desember                        ALLE      kl. 0900 - 1400                                                 

Lørdag13.desember                                       kl. 0945 - 1700           
                                                                            Forestilling i Stavanger konserthus, Zetliz salen kl.1600
                                                                            Lørdagsskolen medvirker

Våren 2015
Lørdag 10.januar                                           kl. 0900 - 1400                                                 
Søndag 25.januar                             ALLE   kl. 1500  - 2000
Tirsdag 3.februar                                           konsert  UIS - noen – ikke alle
Lørdag 7.februar                                             kl. 0900 - 1400                                                          
Lørdag 28.februar                                           kl. 0900 - 1400
Lørdag 14.mars                                               kl. 0900 - 1400   Avlyst 
Lørdag 21.mars                                ALLE     kl 0900 - 1400
                                                                            KONSERT kl. 1400 i Bethel AVLYST!
Uke 13                                                              mesterklasser for klaver, fiolin og cello                                                                   
Lørdag 11.april                                                Kammermusikk i april med Lørdagsskolen, konsert kl 1330
Lørdag 25.april                                                Kammermusikk i april med Lørdagsskolen, konsert kl 1330
Lørdag 9.mai                                     ALLE
Lørdag 30. mai
Juni uke 23 og 24 div prøver + konserter   
Lørdag 13.juni                                                Prøver til jubileumskonserten

SØNDAG 14.6.                                              kl. 17.00                          
                                                                         JUBILEUMSKONSERT "LØRDAGSSKOLENS 10ÅRSJUBILEUM"

TIRSDAG 16.juni                                           kl 16 - 2000,  Kulturskolesalen
                                                                          Mesterklasse for fiolin og bratsj med Jan Bjøranger, UiS                                                      

 ALLE = strykere + pianister + trompet + jazzgruppe

Lørdager uten gul farge = kun strykere og pianister.