"HVEM DANSER NÅR" DANSEFEST 2017

 

 

Dansefest Lørdag  20.mai kl. 12:00

Dansefest Lørdag 20.mai kl.18:00

Barneballett 4-5år torsdag (Martine)

Barnedans 5-6år mandag (Lill-Charlotte)

 

Ballett 1.kl Mandag (Beate)

Ballett 2.kl Mandag (Beate)

Ballett 6.-7.kl nivå 2 (Samantha/ Ingvild)

Ungdomsballett nivå 2 (Beate)

Ballett fra 8.kl nivå 3 (Samantha)

Ballett fra 8.kl nivå 5 (Samantha)

 

Jazzdans 1.-2.kl mandag (Martine)

Jazzdans 3.-4.kl nivå 1 mandag (Lill-Charlotte)

Jazzdans 5.-6.kl nivå 2 mandag (Martine)

Jazzdans 5.-7.kl nivå 1 mandag (Lill-Charlotte)

Jazzdans 7.kl nivå 2 (Martine)

Jazzdans fra 8.kl nivå 1 (Martine)

Jazzdans fra 8.kl nivå 2-3 (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 4 (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 5 (Isabell)

 

Showjazz fra 8.kl nivå 3 (Isabell)

Showjazz fra 8.kl nivå 2 (Isabell)

 

Moderne fra 8.kl nivå 1 (Beate)

Moderne fra 8.kl nivå 3 (Camilla)

 

Lørdagsskolen

Barnedans gutter 4-6år (Martine)

Barneballett 5-6år onsdag (Beate)

 

Ballett 1.kl tirsdag (Martine)

Ballett 3.kl nivå 2 onsdag (Samantha)

Ballett 6.-8.kl nivå 1 (Beate)

Ungdomsballett nivå 2 (Beate)

Ballett fra 8.kl nivå 3 (Samantha)

Ballett fra 8.kl nivå 5 (Samantha)

 

Jazzdans 1.-2.kl tirsdag (Martine)

Jazzdans fordypning 5.-6.kl (Isabell)

Jazzdans 7.kl nivå 2 (Martine)

Jazzdans fra 8.kl nivå 1 (Martine)

Jazzdans fra 8.kl nivå 2-3 (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 4 (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 5 (Isabell)

 

Showjazz fra 8.kl nivå 3 (Isabell)

Showjazz fra 8.kl nivå 2 (Isabell)

 

Hip-hop 3.-5.kl (Martin)

Hip-hop 6-8.kl (Martin)

 

Moderne fra 8.kl nivå 1 (Beate)

Moderne fra 8.kl nivå 3 (Camilla)

 

Lørdagsskolen

Elever som skal opptre lørdag 20.mai 12:00 har gjennomgang av forestilling mandag 08.05 som en del av prosjektuken "På vei mot Dansefest"

Elever som skal opptre lørdag 20.mai 18:00 har gjennomgang av forestilling tirsdag 09.05 som en del av prosjektuken "På vei mot Dansefest"

 

 

 

 

Dansefest Søndag  21.mai kl. 12:00

Dansefest Søndag 21. mai kl. 18:00

Barneballett 4-5år onsdag (Beate)

Barnedans 4-5år tirsdag (Linnea Marielle)

 

Ballett 2.kl tirsdag (Linnea Marielle)

Ballett 2.kl torsdag (Beate)

Ballett 4.kl nivå 2 (Samantha/ Philippa)

Ballett fra 8.kl nivå 1-2 (Samantha/ Maia)

Ballett fra 8.kl nivå 2-3 (Beate)

Ballett fra 8.kl nivå 4 (Samantha)

Ballett fra 8.kl nivå 5 (Samantha)

 

Jazzdans 1.-2.kl torsdag (Martine)

Jazzdans 3.-4.kl nivå 2 torsdag (Martine)

Jazzdans fordypning 7.-9.kl (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 2 (Martine)

Jazzdans fra 8.kl nivå 3 (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 4 (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 5 (Isabell)

 

Showjazz nivå 1 torsdag (Martine)

 

Hiphop fra 9.kl (Martin)

 

Moderne 4.-5.kl (Linnea Marielle)

Moderne 6.-7.kl nivå 1 torsdag (Beate)

Moderne fra 8.kl nivå 2 (Camilla)

 

Lørdagsskolen

Barneballett 5-6år fredag (Martine)

 

Ballett 1.kl fredag (Martine)

Ballett 3.kl nivå 2 torsdag (Beate)

Ballett 3.-5.kl nivå 1 (Beate)

Ballett 5.kl nivå 2 (Samantha/ Philippa)

Ballett fra 8.kl nivå 1-2 (Samantha/ Maia)

Ballett fra 8.kl nivå 2-3 (Beate)

Ballett fra 8.kl nivå 4 (Samantha)

Ballett fra 8.kl nivå 5 (Samantha)

 

Dansemix gutter 1.-2.kl (Martine)

Jazzdans 3.-4.kl nivå 2 mandag (Martine)

Jazzdans 5.-6.kl nivå 2 tirsdag (Isabell)

Jazzdans fordypning 7.-9.kl (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 2 (Martine)

Jazzdans fra 8.kl nivå 3 (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 4 (Isabell)

Jazzdans fra 8.kl nivå 5 (Isabell)

 

Showjazz nivå 1 torsdag (Martine)

 

Hiphop 9.kl (Martin)

 

Moderne 6.-7.kl nivå 2 tirsdag (Camilla)

Moderne fra 8.kl nivå 2 (Camilla)

 

Lørdagsskolen

Elever som skal opptre søndag 21.mai 12:00 har gjennomgang av forestilling onsdag 10.05 som en del av prosjektuken "På vei mot Dansefest"

Elever som skal opptre søndag 21.mai 18:00 har gjennomgang av forestilling torsdag 11.05 som en del av prosjektuken "På vei mot Dansefest"